Kategoria: Chatka


Chatka Rogacz

Chatka Rogacz

Autor : Martens kategoria: Chatka

Chatka znajduje się na wysokości 828 m. n.p.m., na zboczach góry Rogacz, w Beskidzie Małym w paśmie Magurki Wilkowickej. W sąsiedztwie chatki znajdują się szlaki kierujące do schroniska PTTK na Magurce. Schronisko czynne jest latem, w ferie a także w weekendy od 18.00 w piątek do 14.00 w niedzielę. Po wcześniejszej rezerwacji, dla grup powyżej 10 osób, możliwe jest otwarcie schroniska w innych terminach. Koszt noclegu na Rogaczu to 25 złotych.

Chatka pod Potrójną

Chatka pod Potrójną

Autor : Martens kategoria: chatka

Studencka chatka Pod Potrójną powstała z mającej ponad 100 lat, góralskiej chałupy wybudowanej z drewna. Zaopatrzona jest we wszystko to co niezbędne dla każdego turysty.

Chatka na Potrójnej

Chatka na Potrójnej

Autor : lowell79 kategoria: chatka

Jest to bardzo wyjątkowe miejsce w Beskidzie Małym. Bardzo mili właściciele, gorąca atmosfera oraz piękne widoki. Z tarasowego balkonu zobaczymy pasmo Łamanej Skały, nieco dalej Babia Góra i Tatry. Chatka posiada około 20 miejsc noclegowych (pokoje wieloosobowe).

Chatka Gibasówka

Chatka Gibasówka

Autor : lowell79 kategoria: Chatka

Chatka Gibasówka jest to prywatna chatka znajdująca się na Gibasach w paśmie Beskidu Małego. Jej właścicielem jest sympatyczny Pan Staszek - prawdziwy chatar z zamiłowania. Zarówno chatar i piękny stary dom tworzą niesamowity klimat.