Beskid Żywiecki najlepsze mapy Autor : Martens kategoria: Mapy i PrzewodnikiBeskid Żywiecki to jedno z najpiękniejszych pasm górskich w Polsce. Bezpieczeństwo w górach to również posiadanie dobrej mapy. W naszym przypadku mapy Beskidu Żywieckiego.


1. Zawoja Babia Góra - mapa wydawnictwa Compass

Jedziesz w okolice miejscowości Zawoja? Zaopatrz się w  mapę wydawnictwa Compass - Zawoja Babia Góra. Jest to turystyczna mapa w skali 1:30 000. Zawiera informacje na temat:

Turystyczne atrakcje

Narciarskie wyciągi

Turystyczne szlaki

Ochrona przyrody

Noclegowa baza

Informator 

Kup mapę

 

2. Babia Góra Mapa turystyczna

Babia Góra Beskid Makowski to mapa turystyczna pomocna wszystkim, którzy mają w planach zdobycie najwyżej położonego szczytu Beskidy Żywieckiego.  Mapa posiada skalę 1: 50 000. Ma plany okolicznych miejscowości, a także niezastąpiony turystyczny informator. Mapa wydawnictwa Cartomedia. Wydanie w oprawie twardej. Solidna mapa to podobnie jak dobry sprzęt (kurtki trekingowe, buty itp.) - zwiększają bezpieczeństwo w górach!

Kup mapę

3. Beskid Żywiecki mapa turystyczna 1:50 000 Compas

Mapa dwustronna posiadająca skalę 1:50 000. Przedstawia obszar Beskidu Żywieckiego, z Babiogórskim Parkiem Narodowym i najwyżej położonym szczytem - Babią Górą (1 725 m n.p.m.), która nie tylko góruje nad samym Beskidem Żywieckim, jednakże też nad całymi Beskidami Zachodnimi.

Mapa zawiera część Beskidu Śląskiego - z zachodu miejscowości Istebna i Jaworzynka, czyli styk granic Polski, Słowacji i Czech. "Żywiecka" część mapy prezentuje Beskid Żywiecki: Suchą Beskidzką od strony północnej, Worek Raczański od strony południowej, Zwardoń od zachodniego kierunku a także Jordanów i Rabkę-Zdrój od kierunku wschodniego. Beskid Żywiecki to najwyższe po Tatrach pasmo górskie u nas. Jest słynne z rewelacyjnych widoków. Wyniosłe szczyty sąsiadują w tym miejscu z dolinami. Znajdziemy w tym miejscu miejscowości mające swoją własną tradycyjną ludową zabudową, m.in.: Korbielów, Zawoja, Rajcza, Zwardoń. Beskid Żywiecki to idealne miejsce do uprawiania turystyki pieszej jak również turystyki rowerowej. Przebiega tutaj czerwony Główny Szlak Beskidzki. Panują w tym miejscu doskonałe warunki dla narciarzy z obszerną bazą narciarską (Ośrodek Narciarski Pilsko, Mosorny Groń, Ośrodek Zwardoń Ski). Na mapie pozostało wykorzystane cieniowanie w celu uzyskania wrażenia plastyczności rzeźby terenu. Mapa ma plan centrum Żywca i Korbielowa.  Polecana jest do uprawiania różnych typów turystyki, jak również dla osób preferujących turystykę zmotoryzowaną.

 

Kup Mapę

 

4. Laminowana mapa Beskid Żywiecki - Comfort!map

Zdobycie szczytu Babiej Góry,  odpoczynek nad jeziorem Żywieckim, szusowanie po Wielkiej Rycerzowej, a może odwiedzenie browaru w Żywcu?

Laminowana dwustronnie, turystyczna mapa Beskidu Żywieckiego spowoduje, że łatwiejsze stanie się osiągnięcie celu. Publikacja  została wydana przy współpracy z posiadającymi rozległe doświadczenia okolicznymi krajoznawcami.  Mapa jest kompatybilna z systemem GPS. Posiada bieżącą i bogatą treść turystyczną, która zawiera szlaki turystyczne z czasami przejść, jak również szlaki rowerowe i konne. Przedstawione są również trasy narciarskie, a także pobliskie wyciągi.

 

Kup Mapę!!!